واحد فوت (foot) در اندازه یخچال فریزر چیست ؟

واحد فوت (foot) در اندازه یخچال فریزر چیست ؟

اندازه یخچال فریزر نقش بسیار مهمی در خرید شما دارد . قبل از اینکه بخواهیم بررسی کنیم که چطور امکان دارد اندازه یخچال مورد نیاز خودمان را تخمین بزنیم باید بدانیم که ابعاد یخچال چطور اندازه گیری می شود .

 شما الان از فروشنده ها بپرسید که فوت یعنی چه من به شما قول می دهم بالا 95 در صد فروشنده ها اشتباه جواب می دهند.به همین خاطر ما به بررسی واژه ی گنگ فوت می پردازیم.

برای محاسبه اندازه یک یخچال از واحد فوت مکعب استفاده می شود . هر فوت مکعب( Cubic Foot) برابر با 28.3168 لیترمی باشد . هر لیتر(Liter) فضایی به اندازه یک مکعب 10 در 10 در 10 رو اشغال میکنه . بنابراین :

1 لیتر = یک مکعب 10 * 10 * 10

1 فوت مکعب = 28.3168 لیتر

1 فوت مکعب تقریبا برابر است با 28 تا مکعب 10 * 10 * 10

امیدوارم که متوجه شده باشید. بنابراین یه یخچال 12 فوت فضایی به اندازه 336 مکعب 10 در 10 در 10 رو اشغال میکنه (336=12*28) .

راهنمای تعیین اندازه یخچال فریزر خانگی

یخچال فریزر شما باید چه اندازه ای باشد؟

اندازه یخچال فریزر به دو تا عامل مهم بستگی داره :

■ اندازه آشپزخانه : اگر اندازه آشپزخانه یتان کوچک است به هیچ وجه یخچال بزرگ نخرید چون واقعا در هنگام رفت وامد و اسباب کشی دردسر ساز می شود. و همچنین از لحاظ تمیز کردن نیز سخت تر است.

■ نوع کاربری و تعداد کاربران یخچال: البته این مسئله در خانواده های ۲ تا ۵ نفره خیلی فرق ندارد اما در خانواده های بیش از ۵ نفر باید یک یخچال بزرگ تر تهیه کرد .

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها