• جاروبرقی دود کرد علت چیست؟

اگر در روی جاروبرقی فشار زیاد بیاید و یا سیم مکش آن بند باشد و شما به آن توجه نکنید و همچنان با دستگاه کارکنید سیم پیچ آن فشار می آید و گاهی مواقع دود از الکتروموتور خارج می شود که باید سریعا دستگاه را خاموش و بعد از مدت 2 ساعت مجدد اشکال را برطرف و دوباره  با دستگاه کار کنید.

  • وقتی که کلید سیم جمع کن جاروبرقی را می زنم سیم را جمع نمی کند علت چیست؟

این اتفاق در زمانی است که فنر سیم جمع کن  شکسته یا خراب شده باشددستگاه نمی تواند سیم را جمع کند و لذا مقداری از سیم بیرون دستگاه خواهد ماند در اینگونه مواقع باید از متخصص این کار کمک بگیرید. ارتباط با کارشناس جهت راهنمایی و تعمیر جاروبرقی توسط خودتان 9095110197

تعمیر انلاین جاروبرقی

 آیا موتور جاروبرقی شما یکسره کار میکند ؟

دیمر جاروبرقی شما خراب میباشد . توصیه : دیمر را در درجه آخر به طور مداوم نزارید و یا در زمان کمی از دور آخر اسفاده نمایید .

 .  آیا جاروبرقی شما کار نمیکند ؟

1- کیت الکترونیکی جاروبرقی خود را چک نمایید 2- اتصالات مرتبط با موتور و یا ذغالهای موتور را چک نمایید .

  • جاروبرقی بیش از حد گرم شده علت چیست؟

 زمانیکه دستگاه جاروبرقی بیش از حد گرم شود  ممکن است  بخاطر  تمیز یا تعویض نکردن فیلتر های جاروبرقی ایجاد شود  که فشار به موتور دستگاه وارد ساخته و کم کم باعث  سوختن موتور جاروبرقی شود .

جهت دانلود دفترچه راهنمای جاروبرقی روی برند مورد نظر کلیک نمائید

برخی سـوالات متداول در رابطه با جـاروبرقـی

  • جاروبرقی من مکش ندارد علت چیست؟

علت اصلی1- مسیر شیلنگ خرطومی مسدود شده باشد(توسط پارچه یا تجمع آشغال ها)2- فیلتر خاک گیری و هوای آن کثیف شده است که باید در این مواقع شسته و تمیز گردد3- کیسه زباله و خاک گیری آشغال پرشده است باید تخلیه شود 4-الکتروموتور جاروبرقی ایراد فنی دارد و مکش ایجاد نمی شود.

ارتباط با کارشناس جهت راهنمایی و تعمیر جاروبرقی توسط خودتان 9095110197

  •  صدای جاروبرقی  زیاد است یا صدای ناهنجار شنیده می شود علت چیست؟

صدای بلند و شدید جاروبرقی فقط از بلبرینگ دستگاه می باشد وحتما باید بلبرینگ ها ی آن تعویض گردد.

  • جاروبرقی کار نمی کند علت چیست؟

1- برق از دوشاخه قطع است2-سیم کابل خراب و قطعی دارد 3- پلاتین روی سیم جمع کن عمل نمی کند4- کلید دیمر آن خراب است5- کلید خاموش و روشن قطع شده است 6- الکتروموتور  ایراد دارد 7- اگرشیلنگ خرطومی آن کلید پاور یا خاموش و روشن دارد حتما کلید اتصالی آن بر روی شیلنگ قطع شده است.

  • جاروبرقی در زمان کار قطع می شود علت چیست؟

1- کار اصلی در این قسمت چک کردن دوشاخه برق است شاید دوشاخه خراب است 2-اگر کلکتور روی موتور خراب و شکستگی داشته باشد موتور قطع و وصل می شود 3-اگر ذغال دستگاه تمام یا شکسته باشد موتور قطع و وصل می شود 4- کلید دیمر خراب است .

  • آبا می توان تمیزی لوازم خیس ومرطوب را با جاروبرقی انجام داد؟

خیر هرگز قطعا جاروبرقی های مخصوص که به آن جاروبرقی های آب و خاک می گویند از این فرآیند برخوردار هستند.

  • جاروبرقی من در حین کار بوی لاستیک سوخته می دهد علت چیست؟

 اگر مسیر مکش مسدود باشد و شما به آن توجه نکنید روی الکتروموتور فشار خواهد آمد و لاک و یا عایق های سیم پیچ بوی سوختگی خواهند داد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)