انتخاب اندازه یخچال برای خانواده ها

انتخاب اندازه یخچال برای خانواده ها

یخچال فریزر مناسب برای خانواده های پر جمعیت

خانواده هایی با تعداد اعضا 5 نفر و بیشتر خانواده بزرگ و پر جمعیت محسوب می شوند. هر چی تعداد اعضای خانواده بیتر باشند خوراکی و اشامیدنی بیشتری نگهداری می شوند .

 برای خانواده های بزرگ ما یک یخچال 18 فوت را توصیه می کنیم البته بستگی به مصرف خانواده یز دارد و خانواده هایی که پر مصرف هستند 28 فوت پیشنهاد می کنیم . حدود 50 درصد فضای یخچال فریزر به قسمت یخچال و 50 در صد بقیه فضا به فریزر اختصاص دارد .

یخچال فریزر مناسب برای زوج های جوان

زوج ها ی جوانی که تازه می خواهند خانواده تشکیل دهند در ابتدای مسیر زندگیشان لازم است که یک یخچال خوب تهیه کنند چون در اینده صاحب بچه می شوند و دیگر لازم نباشد تا 10 سال دیگر هم ان را تعویض کنند پس یک یخچال خوب که ما به شما پیشنهاد می کنیمz7 است که تقریبا از هر لحاظی عالی است و دیگر نیاز به تعویض نیست . به زوج های جوان و خانواده هایی که یک یا دو تا فرزند زیر 10 سال دارند توصیه میکنم به جای اینکه یک یخچال فریزر بزرگ بخرید ، بهتره یک یخچال فریزر هوشمند بخرید. تا چند سال آینده یخچال های غیر هوشمند منسوخ می شوند که یخچال سون خوشبختانه هوشمند است.

یخچال فریزر برای خانه دانشجویی و مجردی

دانشجو ها که معمولا فوت و اندازه برایشان مهم نیست بلکه قیمت در اولویت است ما برای دانشجو هخا یک یخجال 7 فوت پیشنهاد می کنیم.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پیگیری سفارش
لیست مقایسه